Arka Sokaklar 479. Bölüm 4 Mayıs 2018 izle

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Arka Sokaklar 479. Bölüm 4 Mayıs 2018 izle

Hdfilmekrani.com ponçik monçik seyirler diler. Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz… İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır. Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

GOOGLE ARAMALARI İLE HDFİLMEKRANİ.COM GELİNEN FİLMLER

Arka Sokaklar 479. Bölüm izle

Alp Korkmaz (Ali), Arka Sokaklar 2018 izle, Arka Sokaklar 4 Mayıs 2018 izle, Arka Sokaklar 4 Mayıs cuma 21.00 izle, Arka Sokaklar 4 Mayıs full izle, Arka Sokaklar 4.05.2018 izle, Arka Sokaklar 479. Bölüm izle 4 Mayıs 2018, Arka Sokaklar 479.bölüm, Arka Sokaklar 479.bölüm 4 Mayıs kanal d canlı izle, Arka Sokaklar 479.bölüm canlı seyret, Arka Sokaklar 479.bölüm hd izle, Arka Sokaklar 479.bölüm izle, Arka Sokaklar 479.bölüm youtube izle, Arka Sokaklar 720p ve 1080p seçenekleriyle izle, Arka Sokaklar fragmanı izle, Arka Sokaklar full, Arka Sokaklar full hd kalitede izle, Arka Sokaklar izle full hd son bölüm, Arka Sokaklar kadrosu, Arka Sokaklar puhu tv izle, Arka Sokaklar reklamsız ve donmadan izle, Arka Sokaklar sansürsüz izle, Arka Sokaklar son bölüm, Arka Sokaklar son bölüm full hd izle, Arka Sokaklar tek parça izle, Başak Atıcı (Hande), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Boğaç Aksoy (Volkan), Can Başak (Arif Müdür), Efe Günay (Haydarberk), Furkan Göksel (Metin), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Kaan Uslu (Efe), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Melisa Şalgam (Asiye), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Onur Bay (Tekin), Oya Okar (Selin), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özgür Ozan (Hüsnü), Özlem Çınar (Aylin), Pelin Körmükçü (Gonca), Şevket Çoruh (Mesut), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Zafer Ergin (Rıza Baba)

Tür: Yerli Dizi izle

Yapım: 2006 - Türkiye

IMDB Puanı: 3.6/10

Yönetmen: Abdullah Oğuz, Orhan Oğuz

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Ozan Çobanoğlu (Hakan), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Pelin Körmükçü (Gonca), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe)

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?