Hayati ve Diğerleri 4.Bölüm izle 3 Temmuz 2018

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Hayati ve Diğerleri 4.Bölüm izle 3 Temmuz 2018

Hdfilmekrani.com ponçik monçik seyirler diler. Hayati ve ekibi tesadüf eseri edindikleri bir istihbarat sonucu Gürcistan’dan ülkeye soktukları uranyumu satmaya çalışan bir çeteden haberdar olur. Radyoaktif madde karaborsasında yüksek fiyatlara satılan ve nükleer silah yapımında kullanılan uranyumu ele geçirmek isteyen İkircikli karakolu çete üyesiyle iletişime geçerken, alıcı kılığında alışverişi yapacak olan Hayati karşısına çıkan bu önemli görev için hazırlıklara başlar. Danyal ise cep harçlığını çıkarmak için kendi yaptığı sahte hazine haritasını Tahsin’in yardımıyla kahveden bulduğu bir hazine avcısına satmak için kolları sıvarken işler hiç de planladığı gibi gitmeyecektir. Öbür yandan Şükran kayınvalide olma çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Kıymet ve Bedriye’nin yardımıyla moda programlarını andıran üç kişilik jüri ekibi kuran Şükran, mülakatla Hayati için ideal gelin arayışına girerken, büyük umutlarla yola çıktıkları bu görücü usulü girişim hesapta olmayan sürprizleri de beraberinde getirecektir.

GOOGLE ARAMALARI İLE HDFİLMEKRANİ.COM GELİNEN FİLMLER

Hayati ve Diğerleri 4.Bölüm izle

Hayati ve Diğerleri 03.07.2018 izle, Hayati ve Diğerleri 2018 izle, Hayati ve Diğerleri 3 Temmuz 2018 izle, Hayati ve Diğerleri 3 Temmuz full izle, Hayati ve Diğerleri 3 Temmuz salı 21.00 izle, Hayati ve Diğerleri 4. Bölüm izle 3 Temmuz 2018, Hayati ve Diğerleri 4.bölüm, Hayati ve Diğerleri 4.bölüm 3 Temmuz kanal d canlı izle, Hayati ve Diğerleri 4.bölüm canlı seyret, Hayati ve Diğerleri 4.bölüm hd izle, Hayati ve Diğerleri 4.bölüm izle, Hayati ve Diğerleri 4.bölüm youtube izle, Hayati ve Diğerleri 720p ve 1080p seçenekleriyle izle, Hayati ve Diğerleri fragmanı izle, Hayati ve Diğerleri full, Hayati ve Diğerleri full hd kalitede izle, Hayati ve Diğerleri izle full hd son bölüm, Hayati ve Diğerleri kadrosu, Hayati ve Diğerleri puhu tv izle, Hayati ve Diğerleri reklamsız ve donmadan izle, Hayati ve Diğerleri sansürsüz izle, Hayati ve Diğerleri son bölüm, Hayati ve Diğerleri son bölüm full hd izle, Hayati ve Diğerleri tek parça izle

Tür: Yerli Dizi izle

Yapım: Türkiye

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Oyuncular: Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten), Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?