Savaşçı 47. Bölüm izle 3 Haziran 2018

FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Savaşçı 47. Bölüm izle 3 Haziran 2018

Hdfilmekrani.com ponçik monçik seyirler diler. Savaşçı dizisi Türk askerlerinin hikayelerini anlatacak. FOX’ta yayınlanacak dizi için hazırlık çalışmaları başladı. Devasa bir prodüksiyon, aralıksız bir çalışma ve olağanüstü özenle hazırlanan dizi 2200 yıllık bir destanı anlatacak! Özel Kuvvetler Komutanlığı’na, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin hikayesini anlatan Savaşçı, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında da bir ilk olmayı hedefliyor. “Onlar, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan kahramanlar. Onlar ölümün, yaşamın, ülke ve onurun tüm ağırlığını genç omuzlarında bayrak gibi taşıyanlar. Onlar vatan sevgisinden söz etmek yerine, vatana en değerli şeylerini, canlarını adayanlar. Onlar Türkiye’nin sıkılmış yumrukları; onlar Türk Ordusunun gözbebeği.
Onlar Çin sarayında Kürşat, Malazgirt’te süvari, Tuna’da akıncı, Sakarya’da kuvvacı, Kıbrıs’ta mücahit. Savaşçı, kan ve canla, özveri ve sevgiyle, ter ve gözyaşıyla tutuşmuş, hiç sönmeyecek bir ocağın öyküsü. Ama isimleri daima aynı: Mehmetçik!”

GOOGLE ARAMALARI İLE HDFİLMEKRANİ.COM GELİNEN FİLMLER

Savaşçı 47. Bölüm izle

Berk Oktay, Murat Serezli, Savaşçı 2018 izle, Savaşçı 3 Haziran 2018 izle, Savaşçı 3 Haziran full izle, Savaşçı 3 Haziran pazar 21.00 izle, Savaşçı 3.06.2018 izle, Savaşçı 47. Bölüm izle 3 Haziran 2018, Savaşçı 47.bölüm, Savaşçı 47.bölüm 3 Haziran fox tv canlı izle, Savaşçı 47.bölüm canlı seyret, Savaşçı 47.bölüm hd izle, Savaşçı 47.bölüm izle, Savaşçı 47.bölüm youtube izle, Savaşçı 720p ve 1080p seçenekleriyle izle, Savaşçı fragmanı izle, Savaşçı full, Savaşçı full hd kalitede izle, Savaşçı izle full hd son bölüm, Savaşçı kadrosu, Savaşçı puhu tv izle, Savaşçı reklamsız ve donmadan izle, Savaşçı sansürsüz izle, Savaşçı son bölüm, Savaşçı son bölüm full hd izle, Savaşçı tek parça izle, Uğur Biçer ve Nazar Dipe, Yıldız Çağrı Atiksoy

Tür: Yerli Dizi izle

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.0/10

Yönetmen: A. Volkan Kocatürk, Bülent İşbilen, Murat Saraçoğlu

Oyuncular: Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Uğur Biçer ve Nazar Dipe

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?